Hotel idealny na spotkanie biznesowe

Zaplanowanie spotkania biznesowego nie jest dzisiaj wyzwaniem – pracownicy firm najchętniej decydują się na spotkania w salach konferencyjnych firm, jednak czasami to zdecydowanie za mało. Aby nadać spotkaniu odpowiedniej prawy i charakteru warto wyjść poza biuro. Rozwiązaniem mogą okazać się restauracje, jednak nie zawsze znajdziemy w nich ciszę i spokój niezbędne do spotkania. Dobrym pomysłem okażą się sale konferencyjne udostępniane w topowych hotelach. Jak je znaleźć?

 

Sala konferencyjna w Warszawie – zrezygnuj z centrum!

Zdecydowana większość istotnych spraw dla biznesu dzieje się w Polsce w Warszawie – to nie tylko stolica kraju, ale również miejsce, gdzie osoby aktywne zawodowo chętnie rozwijają swoje umiejętności. Decydując się na spotkanie biznesowe w Warszawie automatycznie myślimy o centrum miasta – to błąd. Wybór lokali w centrum naraża nas i naszych gości nie tylko na korki, ale i na problemy ze znalezieniem miejsca parkingowego. Dodatkowo możliwe jest także spóźnienie, uważane za bardzo nieeleganckie.

Zdecydowanie lepszym pomysłem jest wybranie lokalizacji z dala od centrum, w jednej z dalszych dzielnic. Coraz więcej firm przenosi się dalej od centrum, głównie, aby ułatwić swoim klientom dojazd. Tak jest w przypadku hotellord.pl, który oferuje nie tylko komfortowe pokoje i dobrą kuchnię, ale przede wszystkim przestrzeń idealną do spotkań biznesowych. Wśród licznych sal konferencyjnych znajdziemy pomieszczenia dostosowane do spotkań, również z użyciem narzędzi multimedialnych. Z pewnością sporym ułatwieniem dla zagranicznych gości będzie to, że hotel ten jest zlokalizowany blisko lotniska Okęcie.

 

Dlaczego warto skorzystać z oferty topowych hoteli?

Wykorzystanie sal konferencyjnych to świetna opcja dla osób aktywnych zawodowo. Wynajęcie sali można wrzucić w koszty prowadzenia firmy. Dodatkowo wiele hoteli oferuje swoim gościom niewielki poczęstunek czy obiad wliczony w cenę wynajmu sali.