Inauguracja lata  w wielkim stylu

Tegoroczna zima powoli odchodzi w zapomnienie. Zanim się obejrzymy, znowu będziemy mogli zrzucić ciepłe kurtki i wreszcie spędzić czas na świeżym powietrzu. Aby z przytupem zacząć tegoroczne lato, warto zorganizować małą wycieczkę. Gdzie warto się udać, aby dobrze się bawić i aktywnie spędzić czas, nie nadwyrężając jednocześnie domowego budżetu? Sprawdź naszą propozycję!

Zamiast wypadów w góry czy nad morze

Planując weekendowy wypad za miasto, zazwyczaj w pierwszej kolejności sprawdzamy najbardziej popularne destynacje. Wyjazd na kilka dni w odległe góry czy na wybrzeże przeważnie wiąże się z koniecznością wydania niemałej kwoty na przejazd, noclegi oraz atrakcje. Ciekawą alternatywą dla popularnych i obleganych przez turystów kierunków jest Jachranka – niewielka miejscowość zlokalizowana zaledwie 40 km od stolicy kraju.

Tutaj nie będziesz się nudził!

Urokliwa, zalesiona miejscowość położona jest nad Zalewem Zegrzyńskim. Na przybyłych w te okolice gości czeka wiele atrakcji. Liczne ścieżki spacerowe sprzyjają pieszym, długim wędrówkom, przy jeziorze działają wypożyczalnie rowerków wodnych, a fani jazdy na rowerze mogą korzystać z wytyczonych szlaków. Miłośnicy bardziej ekstremalnych rozrywek również znajdą tutaj coś dla siebie. Jedną z atrakcji, która cieszy się największą popularnością, jest park linowy. Tory wspinaczkowe zaprojektowane zostały z myślą o osobach w różnym wieku. Wysportowani dorośli mogą zmierzyć się z torami o wysokim stopniu trudności, natomiast najmłodsi miłośnicy przygód mogą spróbować swoich sił na jednej ze ścieżek dedykowanej juniorom. Oferta Parku Linowego Jachranka zainteresuje nie tylko rodziny pragnące spędzić w swoim grodzie wartościowy czas, ale również właścicieli firm szukających ciekawej alternatywy dla klasycznej imprezy integracyjnej. Więcej praktycznych informacji znajdziesz na stronie parklinowyjachranka.pl.