Jak palety higieniczne z firmy Schoeller Allibert stworzyły nową erę przenoszenia jedzenia?

Na co zwraca uwagę producent przy produkcji towaru? Otóż pragnie zrobić wszystko, aby klient był zadowolony. Tutaj nie ma czasu na poprawki. Należy to zrobić solidnie, z przemyśleniami. Ale najważniejszą rzeczą jest zastanowienie się, czy produkt będzie potrzebny klientowi, czy będzie praktyczny. Słowem klucz w poprzednim zdaniu jest wyraz: praktyczny. Szczególnie trudno jest nadać obojętnemu wyrobowi tę cechę. A jednak dla firmy Schoeller Allibert udało się ją nadać swoim paletom higienicznym.

PALETY HIGIENICZNE

Są to palety służące do przenoszenia jedzenia. Dzięki nim transport pożywienia stał się bardzo łatwy. Niszczenie jedzenia lub utrata jego świeżości jest podstawą każdej wycieczki. Ludzie nieudolnie pakują je w folię i pudełka. W sposób żałosny próbują uniknąć tego, co nieuniknione – utraty świeżości jedzenia. Paleta higieniczna Schoeller Allibert oferuje ludziom komfort w przenoszeniu produktów spożywczych. Po ich kupieniu nagle ta czynność staje się dla ludzi „pestką”. Dodatkowo są to palety mające pozytywny wpływ na środowisko. Można się spytać: „Dlaczego te palety są aż tak dobre?” Odpowiedź na to pytanie jest prosta: wszystko to dzięki ich cechom. Do nich należą: przemyślany design, ergonomia oraz funkcjonalność. Głównymi przedstawicielami tychże palet są palety plastikowe higieniczne H1 oraz Maestro.

PALETY H1

Mimo że sprzedawane są jedynie 3 lata, to już zaczęły fascynować swoich nabywców. Potrafią „przeżyć” wiele lat, tak bardzo są trwałe. Jej konstrukcja zapewnia maksymalne bezpieczeństwo w transporcie żywności. Dodatkowo pozwala na kładzenie palet na sobie, będąc w pewności co do solidności tak otrzymanej konstrukcji. Jest to bardzo pomocne, gdyż zaoszczędza bardzo wiele miejsca w pojeździe. Tą bezpieczność zapewnia boczna obręcz mającą 7 milimetrów. Paleta pozwala na przewożenie żywności w bardzo zimnych warunkach – jej temperatura zamarzania wynosi -20 stopni Celsjusza.

PALETY Maestro

Jest to kolejny typ palet higienicznych sprzedawaną przez firmę Schoeller Allibert. Dzięki jej opatentowanej, antypoślizgowej powierzchni, z łatwością można transportować zróżnicowane ładunki, np.: plastikowe pojemniki. Palety występują w dwóch formach. Wymiary pierwszej wynoszą 1200 x 1000 milimetrów, a drugiej 1200 x 800 milimetrów. Dodatkowo dzięki opisanej powierzchni, z łatwością można utrzymywać je w czystości.