Luksusowe meble tarasowe do wyjątkowego ogrodu

Kiedy patrzysz na swój ogród czujesz, że czegoś w nim brakuje? Najwyższy czas pożegnać nudne meble i zainwestować w wyposażenie, które doda przestrzeni klasy. Nawet nieduży ogród może stać się ekskluzywną, niezwykle stylową i wygodną strefą letniego relaksu. Na jakie meble warto zwrócić uwagę? Sprawdź!

Huśtawka w nowej odsłonie

Jeśli huśtawki ogrodowe kojarzą Ci się z niewygodnymi, bujanymi ławkami, to koniecznie musisz poznać bliżej nowoczesne projekty. Huśtawki dostępne w dobrych sklepach z wyposażeniem outdoorowym znacznie różnią się od swoich poprzedników. Nowoczesne huśtawki w formie designerskich, dużych foteli podwieszanych na haku lub specjalnym stelażu zachwycają dekoracyjnym wyglądem i zapewniają najwyższy komfort wypoczynku.

Elegancka leżanka na taras – prywatne SPA

Czy można wyobrazić sobie lepszy sposób na odpoczynek po pracy, niż wylegiwanie się z orzeźwiającym napojem na wygodnym leżaku? Nowoczesne leżanki o doskonale wyprofilowanym kształcie idealnie współgrają z krzywiznami ciała, rozpieszczając wszystkie mięśnie. Uczucie komfortu potęguje siedzisko z miękkiej pianki tapicerskiej oraz możliwość regulacji oparcia. Leżanka na taras z aluminium nie tylko zapewnia najwyższą wygodę, ale również pięknie się prezentuje – zgrabny, opływowy kształt i chłodny metaliczny odcień wśród ogrodowej zieleni prezentują się na prawdę imponująco!

Luksusowe meble na taras o modułowej budowie

Marzysz o stworzeniu uroczego i wygodnego salonu na świeżym powietrzu? Teraz to możliwe! W asortymencie najlepszych marek znajdziesz wysokiej klasy sofy o modułowej budowie. Nie musisz obawiać się, że meble tapicerowane nie sprawdzą się na otwartej przestrzeni. Luksusowe meble na taras wykonane są z materiałów, które za nic mają sobie działanie deszczu, promieniowania UV i skrajnych temperatur.