Najlepsze pomysły na wieczór panieński

Przedślubnym preludium dla każdej panny młodej jest wieczór panieński. Obowiązek jego organizacji zazwyczaj spoczywa na  barkach świadkowej. Kreatywne świadkowe coraz częściej odchodzą od standardowej zabawy w klubie na rzecz nietypowych imprez współgrających z temperamentem i zainteresowaniami narzeczonej. Oto kilka inspiracji, dzięki którym zorganizujesz swojej siostrze czy przyjaciółce wstępującej w związek małżeński niezapomnianą imprezę!

Odrobina relaksu

Która kobieta nie kocha relaksu w ekskluzywnym SPA? Niekwestionowanym hitem są w ostatnim czasie wieczory panieńskie organizowane w  ośrodkach odnowy biologicznej. Większość ośrodków ma w swojej ofercie pakiety przygotowane specjalnie z myślą o tego typu imprezach. Cena zawiera przeważnie dostęp na wyłączność do saun, jacuzzi, wybrany zabieg (masaż, manicure czy kuracja nawilżająca na twarz), szampana i przekąski. Jeśli budżet na to pozwala, doskonałym pomysłem jest zorganizowanie wieczoru w SPA usytuowanym w górskiej scenerii.

Wycieczka nad morze

Chcesz zaskoczyć przyszłą pannę młodą? W takim razie zorganizuj jej wypad nad morze! Wspólna wycieczka nad malownicze wybrzeże z pewnością zachwyci każdą spontaniczną i pełną życia kobietę. Przez trzy czy dwa dni w Sopocie lub Gdańsku będziecie mogły poimprezować w klubach, odpocząć na plaży i zwiedzić kilka pięknych zakątków.

Garden party w stylu boho

Nie mamy wątpliwości, że każda romantyczka będzie zachwycona zorganizowanym na wolnym powietrzu wieczorem panieńskim w stylu boho. Piknik na trawie będzie niezapomnianym przeżyciem, kiedy zadbasz o najdrobniejsze szczegóły – dekoracje w formie girland i lampionów, głośniki z nastrojową muzyką, akcesoria dla uczestniczek imprezy (na przykład wianki). W sklepach internetowych znajdziesz multum dodatków (ozdób, jednorazowych naczyń, balonów), które pomogą stworzyć odpowiedni klimat. Więcej inspiracji znajdziesz na stronie gdziewesele.pl.

 

 

meble na balkon warszawa meble na taras balkon producent zadaszeń tarasowych