Najlepsze pomysły na wieczór panieński

Przedślubnym preludium dla każdej panny młodej jest wieczór panieński. Obowiązek jego organizacji zazwyczaj spoczywa na  barkach świadkowej. Kreatywne świadkowe coraz częściej odchodzą od standardowej zabawy w klubie na rzecz nietypowych imprez współgrających z temperamentem i zainteresowaniami narzeczonej. Oto kilka inspiracji, dzięki którym zorganizujesz swojej siostrze czy przyjaciółce wstępującej w związek małżeński niezapomnianą imprezę!

Odrobina relaksu

Która kobieta nie kocha relaksu w ekskluzywnym SPA? Niekwestionowanym hitem są w ostatnim czasie wieczory panieńskie organizowane w  ośrodkach odnowy biologicznej. Większość ośrodków ma w swojej ofercie pakiety przygotowane specjalnie z myślą o tego typu imprezach. Cena zawiera przeważnie dostęp na wyłączność do saun, jacuzzi, wybrany zabieg (masaż, manicure czy kuracja nawilżająca na twarz), szampana i przekąski. Jeśli budżet na to pozwala, doskonałym pomysłem jest zorganizowanie wieczoru w SPA usytuowanym w górskiej scenerii.

Wycieczka nad morze

Chcesz zaskoczyć przyszłą pannę młodą? W takim razie zorganizuj jej wypad nad morze! Wspólna wycieczka nad malownicze wybrzeże z pewnością zachwyci każdą spontaniczną i pełną życia kobietę. Przez trzy czy dwa dni w Sopocie lub Gdańsku będziecie mogły poimprezować w klubach, odpocząć na plaży i zwiedzić kilka pięknych zakątków.

Garden party w stylu boho

Nie mamy wątpliwości, że każda romantyczka będzie zachwycona zorganizowanym na wolnym powietrzu wieczorem panieńskim w stylu boho. Piknik na trawie będzie niezapomnianym przeżyciem, kiedy zadbasz o najdrobniejsze szczegóły – dekoracje w formie girland i lampionów, głośniki z nastrojową muzyką, akcesoria dla uczestniczek imprezy (na przykład wianki). W sklepach internetowych znajdziesz multum dodatków (ozdób, jednorazowych naczyń, balonów), które pomogą stworzyć odpowiedni klimat. Więcej inspiracji znajdziesz na stronie gdziewesele.pl.

 

 

et.com.pl gscooper.com va-24.pl