Pobyć razem w ogrodzie – cudowna sprawa

Zimową porą wiele osób przeżywa walentynkowy zawrót głowy. Miłość, zauroczenie i zakochanie mają wtedy swój symboliczny czas. Potem nadchodzi wiosenne rozkwitanie. Budzenie się zmysłów i przebudzenie całej przyrody. Uczucia często zakwitają jak kwiaty. Żeby tak było naprawdę, trzeba poświecić im sporo energii. Należy zadbać o to, co pojawiło się w sercach. Każdy miłosny gest o każde miłosne słowo ma znaczenie. Romantyczny liścik zostawiony na lodówce, drobny prezencik, zaproszenie na kolację do eleganckiej restauracji. A może zamiast do restauracji lepiej zaprosić ukochaną osobę do pięknego ogrodu? Oczywiście, że tak!

Romantyczne impresje w miłosnym zakątku

Wyobraźmy sobie białą altankę w angielskim stylu, udekorowaną mnóstwem maleńkich światełek. W niej – rattanowe meble albo białe z technorattanu, wyłożone pastelowymi poduszkami. Na eleganckim stole ogrodowym bukiet herbacianych róż. Do tego muzyka ogrodu połączona z naszą ulubioną piosenką. W tak zaaranżowanym zakątku miłosnym muszą pojawić się romantyczne impresje. Jak wyczarować takie miejsce? Podpowiedzi w zakresie aranżacji znajdziemy tutaj:  gardenspace.pl. O resztę, czyli o słowa i gesty musimy zadbać sami. Choć w tak pięknie przygotowanym miejscu z pewnością przyjdzie to nam dużo łatwiej.

Jacuzzi ogrodowe

Jeśli mamy ochotę na spotkanie we dwoje, połączone z bliskością, jakiej sprzyja wspólna kąpiel, to warto wybrać jacuzzi ogrodowe jako miejsce takiej randki. Spodoba się ona nie tylko młodym osobom. Przyjemność korzystania we dwoje z ogrodowego jacuzzi docenią także starsze pary, z wieloletnim stażem. Również seniorzy, którzy mają młodą duszę i cenią sobie autentyczny romantyzm.

Pobujać we dwoje w obłokach

Ogród to doskonała przestrzeń do tego, żeby na chwilę oderwać się od przyziemnych spraw i naprawdę pobyć razem. W dosłownym sensie tego słowa oznacza to na przykład łagodne bujanie i kołysanie się w wiszącym fotelu-kokonie. Ta unowocześniona wersja huśtawki to nieoczywisty mebel, który doskonale nadaje się m.in. do romantycznych spotkań, z lampką wina i nastrojową muzyką  w tle.