Pojemniki idealne do przewożenia towarów

Usługi ekspedycyjne są na rynku szeroko rozwinięte. Podczas transportowa różnorodnych towarów niezwykle ważna jest nie tylko terminowość dostaw, lecz także dostarczenie produktów w nienaruszonym stanie. W pełni bezpieczny, zadowalający klienta transport zapewniają pojemniki plastikowe z pokrywą.

Przewożąc towar każdy przewoźnik musi zadbać o jego bezpieczeństwo. Poszczególne produkty muszą zawsze dotrzeć do miejsca docelowego w nienaruszonym stanie. Należy zatem bezwzględnie zadbać o to, aby nie uszkodziły się w transporcie oraz nie trafiły w niepowołane ręce.

W ostatnim czasie przemysł ciągle się rozwija, co przyczynia się do szybkiego rozwoju logistyki. Aby spedycja przebiegała w szybki i sprawny sposób niezbędne są dobrej jakości pojemniki plastikowe ze szczelnie zamykaną pokrywą. Wśród wielu oferowanych na rynku pojemników plastikowych ogromnym zainteresowaniem cieszą się skrzynie Integra oraz Kaiman.

Kaiman – niezawodny pojemnik plastikowy zamykany, a bezpieczny transport towarów

Ze względu na praktyczność i bezpieczeństwo przewożonego towaru pojemniki Kaiman od wielu lat cieszą się na rynku ogromną popularnością. Jest to szczelnie zamykana skrzynia, w której można bez żadnego problemu przewozić różnorodne produkty. Bardzo często jest ona wykorzystywana w branżach zajmujących się transportowaniem materiałów specjalistycznych. Wśród wielu z nich można wymienić: leki, substancje chemiczne oraz przedmioty łatwopalne. Przewóz tych towarów musi odbywać się ze szczególną ostrożnością, bowiem przedostanie się ich w ręce niepowołanych osób może stworzyć ogromne zagrożenie dla otoczenia.

Pojemnik zamykany Kaiman jest o tyle interesujący, że w najnowszym wydaniu jego waga została zmniejszona, nie tracąc przy tym swojej wytrzymałości.

Ta niezwykle lekka oraz praktyczna skrzynia ze szczelnym zamykaniem jest bardzo oszczędna w transporcie. Została ona wyposażona w praktyczna pokrywę, która otwiera się na zewnątrz, dzięki czemu wewnątrz można zmieścić o wiele więcej towaru. I co więcej podczas drogi powrotnej można pojemniki poukładać, jeden do drugiego, dzięki czemu można zaoszczędzić wolne miejsce. Ten sprawdzony na rynku model jest dostępny w różnych pojemnościach, od 18 do 70 litrów.

Integra pojemnik plastikowy z pokrywą do bezpiecznego przewożenia produktów

Pojemnik ten został wprowadzony do oferty Schoeller Allibert w 1995 roku. Jego cechą charakterystyczną są dwie plomby jednorazowego użytku, które świetnie zabezpieczają skrzynię przed otwieraniem przez niepowołane osoby.

Istotną częścią tego pojemnika są również wzmacniane ścianki boczne oraz pokrywa, która to dzieli się na dwie połowy. Dzięki temu przewożone puste pojemniki mogą być układane jeden do drugiego i zajmują one mało miejsca. Pojemnik Integra jest dostępny na rynku w wersjach o pojemności od 21 l. do 72 l.