Pokój marzeń dla młodej elegantki

Meblowanie pokoju młodzieżowego to czysta przyjemność. Wszystkim rodzicom, którzy chcą razem ze swoim dzieckiem stworzyć stylową i funkcjonalną przestrzeń, podpowiadamy, na jakie meble warto zwrócić szczególną uwagę podczas wizyty w sklepie meblowym!

Pojemna szafa młodzieżowa

Jaki mebel spełni oczekiwania praktycznego rodzica i nastolatki ponad wszystko ceniącej modę? Oczywiście szafa młodzieżowa! W kolekcjach najlepszych producentów nie brakuje imponujących, dużych konstrukcji, które będą Twoim sprzymierzeńcem w walce o idealny porządek wśród setek ubrań, dodatków i rzeczy osobistych, które zazwyczaj niedbale porozrzucane są po pokoju. Co ważne, nowoczesne szafy idealnie odpowiadają młodzieżowym gustom – minimalistyczne meble z dużymi lustrami są niezwykle praktycznym i estetycznym uzupełnieniem aranżacji.

Toaletka

Która z kobiet nie marzy o własnej, pięknej toaletce w romantycznym stylu? W młodzieżowym pokoju szczególnie dobrze sprawdzą się nie ciężkie, drewniane toaletki z litego drewna, a lekkie modele w skandynawskim stylu. Projektanci tego typu mebli dążą do maksymalnego uproszczenia formy, dlatego w skandynawskich toaletkach zazwyczaj znajduje się tylko jedna, podłużna szuflada. Aby wszystkie kosmetyki, akcesoria i biżuteria były zawsze poukładane, warto zaopatrzyć się w przezroczyste, modne organizery, które nie tylko pomogą Ci zaprowadzić ład wśród rzeczy osobistych, ale również ciekawie udekorują toaletkę. Od teraz każde przygotowanie do wielkiego i małego wyjścia będzie czystą przyjemnością!

Miejsce relaksu

Pewny sposób na dodanie aranżacji charakteru? Zastąpienie klasycznych foteli designerską huśtawką! Podwieszane pod sufitem fotele są ostatnim krzykiem mody. Duży, głęboki fotel wypełniony miękką poduchą będzie pięknie się prezentował i zapewni lokatorowi najwyższy komfort podczas chwili relaksu z ulubioną książką.