Powiększanie piersi

Jędrne i pełne piersi to marzenie wielu kobiet. Niestety z wiekiem skóra ulega utraceniu elastyczności, co przekłada się także na biust. Ratunkiem dla wielu pań jest zatem powiększanie biustu kwasem hialuronowym, które daje niesamowite efekty. Jak kształtuje się powiększanie biustu cena? Czy warto skorzystać z kwasu hialuronowego? Jakie wady ma takie rozwiązanie?

Powiększanie biustu cena

Powiększenie biustu cena to aspekt, o którym nie wolno zapominać i warto przygotować się na taki koszt. Okazuje się, że zabieg może kosztować nawet do kilkunastu tysięcy złotych, co jest uzależnione od pożądanego efektu i cennika danego gabinetu. Jeśli chodzi jednak o powiększenie biustu cena nie powinna być problemem dla kobiety pragnącej przez długi czas cieszyć się pięknym biustem. Chęć poprawienia swojego wyglądu sprawi, że potrzebną kwotę możemy odkładać stopniowo i systematycznie.

Powiększanie biustu kwasem hialuronowym

Zabieg tego typu ma swoje plusy i minusy. Zaletą jest z pewnością to, że jest on bezpieczny i w zasadzie bezinwazyjny. Po zabiegu od razu kobieta wraca do codziennego życia. Ponadto, ryzyko wystąpienia alergii jest zerowe. Kobieta może także regularnie w domu sama badać piersi pod kątem zdrowotnym.Efekty zabiegu są dyskretne i całkowicie naturalne. Kwas rozchodzi się w tkance, dzięki czemu kobieta nie odczuwa wypełniacza. Skóra po zabiegu jest jędrna i pełna blasku.

Wady zabiegu

Zabieg powiększenia biustu kwasem hialuronowym ma także kilka minusów. Jednym z nich jest mniejsza trwałość niż w przypadku implantów. Efektami zabiegu można jedynie cieszyć się do 18 miesięcy, a po tym czasie kwas ulega biodegradacji w organizmie kobiety. Zabieg zatem wymaga powtórzenia. Kwas hialuronowy nie daje także możliwości dobrania umiejscowienia i kształtu piersi, w przeciwieństwie do implantów. Zabieg poleca się głownie młodym paniom, które są jedynie niezadowolone z rozmiaru swoich piersi. Warto zauważyć, że zabieg stanowi alternatywę dla implantów i jest dobry dla kobiet chcących uniknąć zabiegu chirurgicznego.

Zabieg powiększenia biustu za pomocą kwasu hialuronowego jest bezbolesny, gdyż wykonuje się go z użyciem znieczulenia miejscowego. Po zabiegu kobieta natychmiast wraca do codziennych aktywności, co jest sporą zaletą. Pamiętajmy jednak, że najlepsze efekty dadzą powtarzalne zabiegi, gdyż efekt utrzymuje się do kilkunastu miesięcy.