HomeCiekaweSale szkoleniowe w Warszawie

Sale szkoleniowe w Warszawie

Sale szkoleniowe w Warszawie

Sale szkoleniowe w Warszawie

Sale szkoleniowe w Warszawie wynajmowane przez Automobilklub Polski to idealna propozycja dla wszystkich, którzy chcą zorganizować wykład, szkolenie, konferencję, pokaz, a także imprezę okolicznościową. W ofercie Automobilklubu znajduje się aż siedem nowoczesnych sal wyposażonych w klimatyzatory.

Dzięki temu ci, którzy przebywają w salach podczas wydarzenia mają zapewniony komfort na najwyższym poziomie. Dostępne sale mają powierzchnię od dwudziestu do trzystu dwudziestu pięciu metrów kwadratowych. Sale mieszczą od dziesięciu do ponad dwustu osób. Wyposażone są w dźwiękoszczelne, mobilne ścianki działowe, dzięki którym nie ma problemu z łączeniem sal, a tym samym zwiększeniem ich powierzchni. Obiekt wynajmuje sale przez cały rok. Tyczy się to także weekendów. Na szczególne podkreślenie zasługuje to, że obiekt jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Nie ma żadnych problemów, aby dotrzeć tutaj zarówno własnym autem, jak i autobusem bądź tramwajem. Sale zlokalizowane są w centrum Warszawy.

Oferta wynajmu sal szkoleniowych w Warszawie

Automobilklub Polski oferuje klimatyzowane sale szekoleniowe z nowoczesnym wyposażeniem – www.automobilklubpolski.pl/opis-sal-szkoleniowo-konferencyjnych.

Share With: