Urządzamy familijny taras

Jak urządzić taras rodzinny? To naprawdę spore wyzwanie. W takim miejscu nikt nie może się nudzić – to podstawowa zasada. Ważna jest też wygoda. Na tarasie musimy czuć się komfortowo niczym w salonie, w sypialni czy w pokoju dziecięcym. Bez problemu powinniśmy tam zajmować się wszystkimi sprawami, które na co dzień odbywają się we wnętrzach, jak: zabawa, podawanie posiłków, praca, wypoczynek.

Życie pomiędzy salonem a tarasem

Technorattanowe zestawy mebli ogrodowych odmienią codzienność każdej rodziny. Wystarczy ustawić na tarasie wygodne sofy czy narożniki uzupełnione przez stół i krzesła ogrodowe lub fotele. Mamy gotowy drugi salon – otwarty od wiosny do jesieni. Zapraszający na świeże powietrze. Idealny do tego, żeby zjeść na nim razem z całą rodziną obiad, odrobić lekcje z dziećmi, poczytać książkę w samotności.

Wygoda i uroda technorattanu

Podobnie jak w domu, w którym królują dzieci, na tarasie trudno zadbać o elegancję i porządek. Jest to jednak możliwe. Pomogą w tym technorattanowe meble, które są bardzo odporne i łatwe w pielęgnacji, a jednocześnie fantastycznie się prezentują. To połączenie funkcjonalności i dobrego smaku – doceniane przez współczesne rodziny.
Meble z technorattanu mogą stać na zewnątrz przez cały rok. Nie musimy ich nigdzie chować. Można je ewentualnie przykryć pokrowcami. Nie zaszkodzi im wilgoć czy promienie UV. To przedmioty stworzone z myślą o rodzinie, której nie brakuje fantazji, ale brakuje czasu na sprzątanie i pielęgnację.

Integracja rodzinna

Te drobne zmiany sprawiają, że życie familijne toczy się zupełnie inaczej. Może wreszcie uda nam się wyciągnąć nasze dzieci z domu choć na moment albo nawet na dłużej? Zjemy razem posiłek, porozmawiamy, pogramy w piłkę. Zamiast godzianmi tkwić na salonowej sofie. Niby razem, a jednak osobno. Na tarasie ziści się autentyczna integracja rodzinna.

https://lancejamesstudios.com https://northtexaswish.org https://bridge-o-rama.com