Wesele z dala od zgiełku miasta i w znacznie niższej ceni!

Ślub to dla wielu par najwspanialszy dzień ich życia – szczególnie, jeśli uczestniczą w nim również nasi bliscy. Na poszukiwanie miejsca na ślub i wesele jesteśmy w stanie przeznaczyć wiele czasu. Jak w praktyce powinno wyglądać szukanie idealnej sali weselnej? Podpowiadamy, jak sprawić, aby ten dzień był wyjątkowy. I aby nie przepłacić!

Sala weselna pod Warszawą – blisko lasów i jezior!

Zdecydowana większość par, po przeliczeniu kosztów wesela, decyduje się na wynajem sali z dala od centrum miasta. To dobra decyzja – koszty urządzenia imprezy tego typu blisko centrum znacząco mogą podnieść budżet, a dodatkowo nie mamy pewności czy cena będzie adekwatna do oferowanych usług. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest poszukanie restauracji czy hotelu poza granicami wielkich miast. W przypadku stolicy wystarczy nieco oddalić się od miasta, aby znaleźć miejsca urokliwe… i znacznie tańsze! Jednym z przykładów jest Windsor Hotel, położony w pobliżu zalewu Zegrzyńskiego. O szczegółowej ofercie dla młodych par przeczytać można na stronie windsorhotel.pl.

Wybranie miejsca z dala od miasta to również szansa na niepowtarzalny klimat samego ślubu – wiele par decyduje się na śluby cywilne poza USC. Usługa ta jest droższa od klasycznego ślubu, jednak może okazać się niezapomniana. Wiele par decyduje się na ślub w ogrodzie restauracji, w palmiarniach czy innych eleganckich miejscach. Warto wziąć to pod uwagę! Sala weselna poza Warszawą okaże się strzałem w dziesiątkę.

Jak odpocząć od zgiełku?

Decydując się na wesele zorganizowane blisko jezior czy lasów możemy być również pewni, że nasi goście docenią wspaniałe otoczenie. W czasie zabawy weselnej warto bowiem wyjść, odetchnąć świeżym powietrzem na balkonie, tarasie czy w ogrodzie. W takich miejscach brak również korków!