Wózek 3w1 – warto?

Okres ciąży to czas gorących przygotowań. Zanim powitasz na świecie wyczekiwanego maluszka, musisz skompletować wyprawkę. Jednym z najważniejszych (i najbardziej kosztownych) elementów zestawu jest wózek. Coraz większa liczba rodziców odchodzi od klasycznych gondoli na rzecz wózków 3w1. Czym charakteryzuje się tego typu pojazd? Czy warto w niego zainwestować? Sprawdź!

Wózek, który rośnie z dzieckiem

Nowoczesne wózki 3w1 składają się z czterech głównych elementów – stelaża na kółkach, gondoli, spacerówki oraz nosidła służącego również jako fotelik samochodowy dla noworodka. Do stelaża na kółkach wpina się nakładki, tworząc w ten sposób wózek przystosowany do potrzeb dziecka na każdym etapie życia. Nowoczesny wózek wielofunkcyjny służy od narodzin dziecka do mniej więcej trzeciego roku życia.

Podwójna oszczędność

Wózki wielofunkcyjne cieszą się obecnie ogromną popularnością wśród rodziców ceniących funkcjonalne rozwiązania. Gondola służy dziecku jedynie przez kilka pierwszych miesięcy. Kiedy dziecko umie już samodzielnie siedzieć i nie chce spędzać spacerów w pozycji leżącej, należy wymienić kosztowną gondolę na spacerówkę. Wybierając wózek 3w1, oszczędzasz pieniądze: zamiast 3 produktów kupujesz jeden. Ponadto, innowacyjne konstrukcje składają się do kompaktowych rozmiarów, dlatego nie zajmują w domu wiele cennego miejsca. Lekkie, poręczne wózki możesz bez problemu złożyć i przewieść nawet w niewielkim bagażniku.

Dodatkowe elementy

Producenci wysokiej klasy wózków dbają o komfort dziecka oraz rodzica. Do wózków dołączone są dodatkowe akcesoria: folie przeciwdeszczowe, moskitiery, niewielkie bagażniki montowane u podstawy wózka, torby zaczepiany przy rączce, uchwyty na kubek… Na stronie babydesigngroup.pl z znajdziesz więcej praktycznych informacji.