Groomer w Krakowie

Osób, które postanowiły przygarnąć pod swój dach psa czy kota jest w naszym kraju mnóstwo. Zwierzęta chorują tak samo jak ludzie. Z myślą o czworonożnych pupilach powstała klinika weterynaryjna. Zatrudnieni w niej lekarze weterynarii posiadają dużą wiedzę i doświadczenie. Dzięki temu są w stanie zająć się diagnostyką i leczeniem czworonożnych pupili.

Klinika dysponuje także dobrze wyposażonymi gabinetami. W razie konieczności na miejscu mogą zostać wykonane podstawowe badania laboratoryjne. Możliwe jest wykonanie także bada USG i RTG. W klinice znajdują się dwie dobrze wyposażone sale operacyjne oraz pomieszczenia, w których czworonożni pacjenci mogą odpocząć po przebytych zabiegach. Przy klinice działa sklep, w którym prowadzona jest sprzedaż wysokiej jakości karmy bytowej i leczniczej oraz suplementów diety. Właściciele czworonożnych przyjaciół mogą zadbać nie tylko o zdrowie, ale również o urodę swoich pupili. Przy centrum działa salon piękności. Dla zatrudnionego w nim groomera praca ze zwierzętami jest prawdziwą pasją.

Jeśli chcecie skorzystać z usług gromera zapraszamy do gabinetu weterynaryjnego Alphavet. Sprawdźcie naszą ofertę – groomer w Krakowie.