Jak dobrze doświetlić lustro łazienkowe?

Wybór lustra, które ma trafić do łazienki, zwykle nie jest najłatwiejszy. Problemem nie jest jednak brak wymarzonych rozwiązań, ale ich nadmiar.

Znalezienie tego, które jest najbliższe ideałowi, zajmuje nieco czasu. Sami kupujący przyznają jednak, że mamy do czynienia z tym problemem, który nie jest dla nich wcale dużą przeszkodą. Nie oznacza to jednak, że potencjalne problemy kończą się w momencie zakupu lustra. Dużą rolę odgrywa także jego doświetlenie. I choć jest to ważne zagadnienie, trudno nie odnieść wrażenia, że nie poświęca się mu aż tak wiele uwagi, jak powinno się to robić.

Jednym z najgorszych możliwych rozwiązań jest jeden kinkiet ułożony bezpośrednio nad lustrem i ustawiony ku dołowi. Takie rozwiązanie możemy zaobserwować w wielu pomieszczeniach. Ich właściciele nie zdają sobie nawet sprawy, że to właśnie światło rzucane od góry przyczynia się do tego, że lustro łazienkowe nie pomaga w prawidłowym wykonaniu codziennej toalety. Znacznie lepszą opcją jest więc sięgnięcie po dwa źródła światła i umieszczenie ich po obu stronach lustra.

Jeżeli jesteś zaineresowany, to zapoznaj się z naszą ofertą na lustra łazienkowe, meble łazienkowe oraz armaturę na mera.eu.

https://beesafe.pl/porady/jazda-bez-prawa-jazdy/ https://abuya.pl/ekskluzywny-design-w-twoim-zasiegu-meble-loftowe-do-salonu-i-wiecej/ https://amtm.pl/przestrzen-i-styl-jak-hokery-do-kuchni-oraz-meble-loftowe-odmieniaja-wnetrza/