Nigdy nie jest za późno

Automobilklub Polski odwiedza coraz więcej osób, które nie mają osiemnastu lat (lub zaledwie kilku więcej), tak jak zdecydowana większość kursantów przygotowujących się do egzaminu na kategorię B. Osoby starsze, niegdyś wręcz białe kruki w szkołach jazdy, może nie szturmują Automobilklubu Polski, ale na pewno jest ich więcej. Czy jest to dobry pomysł? Jak najbardziej.

Wiek tu nie przeszkoda. Zazwyczaj

W sytuacjach skrajnych, czyli u osób w podeszłym wieku i z licznymi schorzeniami, lekarz może wydać negatywną opinię i nie dopuścić do szkolenia. Szkoła prawa jazdy w Warszawie takie orzeczenie musi uszanować. Jest to jednak rzadkość. Zdecydowana większość osób w wieku 40 czy 50 lat, która do tej pory uznawała, że prawo jazdy jest im niepotrzebne, może spokojnie podejść do kursu i bez problemu zda egzamin. Instruktorzy są przygotowani do pracy z osobami trochę starszymi i wcale nie jest to dla nich żadne wyzwanie, ponieważ poza pewnymi barierami czysto psychologicznymi, nauka prowadzenia samochodu przebiega zupełnie normalnie.

Profesjonalna szkoła nauki jazdy – AutomobilKlub Polski

Szukasz szkoły nauki jazdy z atrakcyjnymi cenami oraz wysoką zdawalnością? Sprawdź ofertę AutomobilKlub Polski www.automobilklubpolski.pl. Oferują kursy prawa jazdy kat. A1, A, B, BE, C, CE i D oraz zajęcia na płycie poślizgowej i symulator dachowania.

https://bestiae.pl/transformacja-przedpokoju/ Industrialny metalowy stolik pomocniczy na laptopa loft https://gazetastonoga.pl/gazowy-ogrzewacz-tarasowy-polaczenie-wydajnosci-i-stylu/