Nowoczesna sala konferencyjna na konferencję i wigilię firmową w woj. mazowieckim

Kolejny rok, kolejny problem z organizacją świątecznych eventów. Te same zeszłoroczne ozdoby, to samo nudne pomieszczenie, a już niedługo zadzwonisz do firmy cateringowej, by zamówiła te same półmiski z daniami, które zamawiasz co roku … Dlaczego nie zrobić czegoś trochę innego dla swojego zespołu w tym roku? Listę obiektów oferujących specjalne oferty świąteczne znajdziesz na stronie – http://www.salekonferencyjne.pl/wigilie-firmowe/.  Świąteczne przyjęcie to sposób na podziękowanie pracownikom za ich wspaniałą pracę przez cały rok.  Spraw, by cały zespół poczuł się doceniony i jednocześnie dobrze się bawił.  Upewnij się więc, że postępujesz zgodnie z naszymi wskazówkami i zaplanuj z nami niezapomniane świąteczne przyjęcie.

 

Willa Zagórze ***

Obiekt oddalony jest 7km od granic miasta stołecznego Warszawy w obszarze leśnym, który zapewnia ochronę przed zgiełkiem i zapewnia spokój. Willa ma do dyspozycji dwie klimatyzowane sale konferencyjne: Królewską i Kominkową. Królewska sala konferencyjna jest nieco większa i pomieści nawet do 800 osób w ustawieniu teatralnym – w przypadku takich spotkań jak konferencje lub szkolenia. Natomiast dwie piękne, nowoczesne sale konferencyjne to nie jedyne atuty tego miejsca. Obiekt specjalizuje się w organizacji imprez wszelkiego typu, od wesel i chrzcin, po imprezy biznesowe, w tym wigilie firmowe. Okolice, w jakich zlokalizowana jest willa, dają wiele możliwości do organizacji ciekawych atrakcji, związanych z eksploracją lasu. Tutejsza restauracja świadczy usługi cateringowe dla wszelkich okazji: zarówno konferencji, jak i imprez okolicznościowych. Poza tym całe menu oparte jest na zasadach „zdrowej żywności”. Personel zadba o świąteczne ozdoby, które dodadzą nutki bożonarodzeniowego nastroju, a także służy dobrą radą i pomocą podczas organizacji całego eventu. Aby odpocząć po długim wieczorze, wybierz jeden z wielu pokoi oferowanych przez Willę Zagórze-dostępne są pokoje typu standard, de luxe, studio oraz apartamenty VIP. Wszelkich dodatkowych informacji udzieli doświadczony personel obiektu. Więcej o tym obiekcie i o innych znajdziesz  na stronie http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/mazowieckie/.

 

Centrum Konferencyjno – Szkoleniowe w Hotelu Boss

Przytulny hotel oddalony 15km od ścisłego centrum Warszawy zaprasza nie tylko na konferencje, ale także wigilie firmowe dla Ciebie i Twoich współpracowników. 16 nowoczesnych sal  o różnej powierzchni daje możliwość wybrania tej odpowiedniej dla Twojej grupy.  Największa sala konferencyjna jest bardzo przestronna i pomieści do 550 osób. Na terenie hotelu znajduje się 6 różnych obiektów gastronomicznych – każdy w swoim, unikalnym stylu. Zapraszamy do zapoznania się z ich pełną ofertą i możliwościami cateringowymi ze świątecznym menu. 136 komfortowych pokoi przyjmie w swoje progi aż 393 osoby jednocześnie. Warto podjąć się także jakiejś aktywności w stresie rekreacji hotelu, np. grze w kręgle, ćwiczeniach na siłowni lub po prostu zrelaksować się w gabinetach masażu, basenie lub kinie.

Zaskocz swoich pracowników w tym roku i zorganizuj oryginalną wigilię firmową pod Warszawą.

https://meblelobos.pl/jak-chronic-motocykl-na-drodze/ https://absenting.com.pl/czy-warto-postarac-sie-o-ifs/ https://bannedcd.org/haccp-co-nalezy-wiedziec-o-procesie-certyfikacji/