Taniec – pasja na całe życie

Osoby marzące o karierze tancerza, powinny zacząć trenować we wczesnym dzieciństwie. Prawdą jest jednak, że tańca można się nauczyć w każdym wieku. Istnieją szkoły tańca dla dzieci, młodzieży, dorosłych, a nawet osób starszych! Przykładem szkoły, która oferuje zajęcia dla dzieci i młodzieży, jest Egurrola Dance Studio. Na stronie https://taniec.com.pl można się zapoznać z kategoriami wiekowymi. Szkoła oferuje zajęcia dla maluchów (nawet rocznych!), dzieci (3-12 lat), juniorów (13-16 lat) i młodzieży (16+). Dodatkowo, w Egurrola Dance Studio znajdziemy również grupy dedykowane kobietom mającym więcej niż 19 lat, a także parom i singlom.

Jeżeli chcesz się nauczyć tańczyć – nie czekaj! Zapisz się na interesujące cię zajęcia i rozpocznij swoją przygodę już dziś. Pamiętaj, że nauka tańca wymaga czasu. Dlatego, im szybciej zaczniesz, tym lepiej.

Dlaczego warto tańczyć?

Taniec rozwija koordynację ruchową, uelastycznia i wzmacnia ciało, uczy samodyscypliny i wytrwałości. Dodatkowo pozytywnie wpływa na postawę i pewność siebie. Nie sposób nie wspomnieć również o tym, że tańczenie dla wielu osób jest po prostu przyjemnym zajęciem, które daje satysfakcję.

Jeżeli nie wiesz, czy taniec to coś dla ciebie – sprawdź! W wielu szkołach istnieje możliwość zapisania się na bezpłatne zajęcia, żeby zobaczyć, czy dany rodzaj tańca nam odpowiada. Spróbujmy też się nie zniechęcać, jeżeli pierwsze zajęcia nie przypadną nam do gustu. Taniec to ogrom możliwości, więc każdy może znaleźć coś dla siebie. Hip-hop, modern jazz, taniec towarzyski, tańce latynoskie, streetdance i wiele, wiele innych.

Spędź wyjątkowy czas na obozie tanecznym

Nie masz pomysłu na to, co robić w ferie? Zimowy obóz taneczny to okazja do przeżycia niesamowitej przygody. Poznasz nowych ludzi, nauczysz się nowych kroków, choreografii i stylów, a także spędzisz miło czas w niesamowitej, roztańczonej atmosferze! Obóz taneczny to okazja do nauczenia się czegoś nowego i przekonania się, że aktywny wypoczynek może być świetną alternatywą dla tradycyjnego leniuchowania.

Obóz taneczny to również świetna propozycja dla dzieci i młodzieży. Nie tylko tej, która posiada już znaczne umiejętności taneczne. Taki zimowy wyjazd może stać się początkiem pasji, która zostanie z dzieckiem na wiele lat. Przykłady obozów tanecznych możesz sprawdzić np. na stronie Egurrola Dance Studio – http://taniec.com.pl/sr/wyjazdy. Jeśli więc nie masz pomysłu na to, jak twoje dziecko powinno spędzić ferie, nie czekaj, tylko zaproponuj mu wyjazd na obóz taneczny.

Pamiętaj, że tańczyć możesz dla siebie!

Martwisz się, że nie masz szans na bycie zawodowym tancerzem? Boisz się zacząć? Wydaje ci się, że to nie dla ciebie? Zamiast zadawać mnóstwo pytań, po prostu zapisz się na lekcje tańca i zobacz, czy sprawia ci to radość! W końcu nie każdy musi być mistrzem świata. Ważne, żeby to co robisz dawało ci frajdę. Rób to co kochasz i czerp z tego radość bez względu na to, czy masz szansę na zostanie zawodowcem, czy nie. Taniec może być też świetnym sposobem na relaks!

 

https://dziennikelblaski.pl/1053513 https://buzzhouse.pl/minimalizm-i-cieplo-nowa-era-ogrzewania-tarasowego/ https://goldavocado.pl/komfort-i-styl-w-kuchni-wybierz-idealny-hoker/