Nowoczesne rozwiązania w klasycznych kuchniach

Czy klasyczna kuchnia może być zaopatrzona w nowoczesny sprzęt do gotowania? Zdecydowanie tak – innowacyjne rozwiązania takie jak garnki czy noże są w zasięgu naszej ręki. Jakie produkty wybrać, aby codzienne gotowanie stało się przyjemnością? Oto kilka sprawdzonych produktów!

Patelnia z powłoką ceramiczną

Jedną z najchętniej stosowanych innowacji w domowych kuchniach jest patelnia z powłoką ceramiczną. Taka patelnia odznacza się nie tylko doskonałymi parametrami technicznymi, ale też niską wagą. Powłoka ceramiczna pozwala na smażenie ulubionych potraw na minimalne ilości tłuszczu, co przekłada się na znacznie niższy bilans kaloryczny. Zaletą zastosowania powłok ceramicznych jest również to, że smażone potrawy nie przywierają do dna.

Eleganckie noże, które usprawnią szatkowanie czy filetowanie

Idealny nóż kuchenny odznacza się dobrze profilowaną, antypoślizgową rękojeścią oraz elastycznym i trwałym ostrzem. Noże w ofercie marki Notodo.pl charakteryzują się przede wszystkim doskonałymi tworzywami. Ostrza wykonywane są ze stali nierdzewnej, zabezpieczonej przed korozją oraz pękaniem czy kruszeniem. Dzięki elastyczności tworzywa możliwe jest wygodne krojenie czy filetowanie pod wybranym kątem. Noże nie wyślizgują się z dłoni, pozwalają na pewnych chwyt.

Znajdź najlepszy komplet garnków dla siebie!

Jaki zestaw garnków wybrać wśród tysięcy propozycji? Z pewnością powinien mieć on tyle elementów, aby bez trudu móc wygodnie gotować i tworzyć doskonałe dania dla naszych bliskich. Nowoczesne komplety garnków tworzone są ze stali nierdzewnej 18/10, która zabezpieczona jest przed wysoką temperaturą, odkształcaniem, działaniem korozji. Wewnątrz garnków umieszcza się miarki, aby móc precyzyjnie odmierzać ilość wody czy sosów. Codzienne gotowanie ułatwią też niewielkie lejki i cedzaki.

 

https://radioemaus.pl/aktualnosci/jakie-ubezpieczenie-samochodowe-wybrac-dla-starszych-pojazdow/ https://greenrepublic.pl/metal-w-twoim-wnetrzu-od-kwietnikow-po-stojaki-na-reczniki/ https://www.travelin.pl/news/ubezpieczenie-assistance-na-wakacje-samochodem-o-czym-pamietac