Wygodne zarządzanie całą flotą samochodów ciężarowych

Zarządzanie flotą samochodów ciężarowych nie należy do najłatwiejszych zadań. To spora ilość dokumentacji, dotrzymywania terminów czy zapewnienia bezpieczeństwa dla każdego samochodu jak i kierowcy. Dodatkowo dochodzi oczywistość w postaci zarobku, który firma musi cały czas powiększać. Ciekawym sposobem na połączenie bezpieczeństwa z dodatkową oszczędnością dla firmy przewozowej jest instalacja systemu Dbkfleetmanagement.

Dbkfleetmanagement – bezpieczeństwo i ekonomia firmy w jednym!

Wiele reklam mówi – Dbkfleetmanagement; wybierz ten program i zarządzaj całą flotą pojazdów w bezpieczny i ekonomiczny sposób! Jednak w jaki sposób aplikacja telematyczna może połączyć oba te punkty w jedno?

Dbkfleetmanagement łączy w sobie system monitoringu GPS samochodów na trasie wraz z raportami dotyczącymi spalania. Raport zużycia paliwa jest dostępny w każdym momencie do odczytania na wygodnej aplikacji, którą można nawet zainstalować do własnego telefonu komórkowego. Dzięki takiemu podejściu kierownik firmy przewozowej może w końcu dokładnie przeanalizować jakość pracy własnych kierowców. System pokazuje nadwyżki spalania i momenty, w których kierowca jeździł rozrzutnie.

System telematyczny analizuje raporty spalania łącząc je z nachyleniem drogi i lokalizacją GPS pojazdu, która sama w sobie jest dodatkowym atutem. Gwarantuje ona utrzymanie należytego poziomu bezpieczeństwa samochodu ciężarowego. Już nie raz zdarzyła się sytuacja, w której samochód ciężarowy próbował zostać uprowadzony wraz z przewożonym towarem. Dobrze umieszczony lokalizator GPS jest jedynym ratunkiem, który może odratować ciężarówkę odbijając ją z rąk przestępców.

Podsumowanie

 

Jak widać dobra telematyka może być bardzo przydatna na wielu frontach! W przypadku zapewnienia bezpieczeństwa i ekonomii firmy spisuje się bardzo dobrze. Już nie raz wspomogła finanse firmy realnie redukując wydatki na paliw w skali kwartału bądź całego roku. Dodatek bezpieczeństwa w postaci lokalizatora GPS jest kolejnym argumentem przemawiającym za zainstalowaniem dobrej telematyki do swoich pojazdów.

https://carnivorous-plants.pl/taras-w-kazda-pogode-tajemnica-ogrzewaczy-gazowych/ https://gazetastonoga.pl/kuchnia-w-stylu-loft-modny-i-funkcjonalny-wybor/ https://galoo.pl/ogrzewacz-gazowy-na-taras-niezawodne-zrodlo-ciepla-pod-golym-niebem/