Złóż swoje zeznanie podatkowe w Austrii wygodnie i bezpiecznie przez Internet. Biuro rozliczeniowe Borsuk Podatki pomoże Ci w wypełnieniu formalności

Do 30 września bieżącego roku podatkowego Polacy mają obowiązek wysłać swoje zeznanie podatkowe za pracę w Austrii. Niezbędna do rozliczenia jest austriacka karta podatkowa – Lohnzettel. To zbiór wszystkich wynagrodzeń, otrzymanych przez pracownika, a przede wszystkim informacji dotyczących podatku dochodowego, które wymaga od Polaków austriacki urząd skarbowy. To również dokument, dzięki któremu jest szansa na otrzymanie wysokiego zwrotu podatku z Austrii. Uzyskaj pomoc od biura rozliczeń zagranicznych, które pomogło tysiącom Polaków odzyskać należne im pieniądze. 

Kompleksowa pomoc w załatwieniu formalności. Skorzystaj z pomocy ekspertów

Zwrot podatku Austria będzie o wiele łatwiejszy z pomocą kancelarii Borsuk Podatki. Kogo dotyczy obowiązek rozliczenia podatku? Odnosi się to do kilku grup, które legalnie pracują na terenie tego kraju. Pierwszą z nich są osoby zameldowane i rezydenci. Następnie Ci, których dochód przekroczył 12 tys. euro lub mających więcej niż jednego pracodawcę. Ostatnią grupą są osoby, które zostały wezwane przez austriacki urząd skarbowy, aby złożyć deklarację podatkową. Zazwyczaj czas oczekiwania na rozpatrzenie wniosku wynosi od 2 do 6 miesięcy. Warto pamiętać o tym, że warunkiem koniecznym jest uzyskanie minimum 90% dochodów z pracy w Austrii. 

Rozliczenie podatku z Austrii – sprawdź, co potrzebujesz do austriackiego urzędu

Ile trwa rozliczenie podatku z Austrii? Podatnik o zwrot może się starać nawet do 5 lat wstecz. W tym celu należy być w posiadaniu karty podatkowej Lohnzettel, czyli odpowiednika polskiego PIT 11, które otrzymuje się maksymalnie do końca stycznia za rok poprzedni. Współpraca z biurem Borsuk Podatki, pozwala na skrócenie czasu oczekiwania i uzyskać najkorzystniejszy finansowo zwrot podatku za pracę w Austrii. Dołącz i Ty do grona zadowolonych klientów i odzyskać swoje pieniądze!