Znajdź nowoczesne garnki kuchenne i ciesz się każdym posiłkiem

Czy wiesz, że jakość przygotowywanych codziennie potraw w dużej mierze zależy od tego, jakich garnków używamy w naszych kuchniach? Urządzając to pomieszczenie warto zastanowić się, jakie garnki wybrać, aby codzienne gotowanie stało się prawdziwą przyjemnością.

Nowoczesne garnki na wyciągnięcie ręki

Wśród licznych propozycji znanych producentów wielkim zainteresowaniem cieszą się garnki kuchenne marki Notodo. Producent ten jest doskonale znany i ceniony od wielu lat – poza kompletami garnków oferuje on również sztućce, noże. Nowoczesne garnki Notodo to połączenie doskonałego designu, wysokiej klasy materiałów oraz świetnych parametrów technicznych.

Czym odznaczają się garnki tej marki? Z pewnością pierwsze, co należy wymienić, to materiały. Garnki są tworzone ze stali nierdzewnej 18/10, która zabezpieczona jest przed wilgocią, odkształcaniem oraz wysokimi temperaturami. W dnie garnków umieszczone są dyski, których zadaniem jest równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz garnka. Garnki stalowe możemy wykorzystywać na każdym typie kuchenki: elektrycznej, gazowej, indukcyjnej.

Garnki uzupełniono o szereg dodatków, które z pewnością ułatwią codzienne gotowanie. Cedzaki i lejki pozwolą na wygodne przelewanie płynów z garnka do garnka, wewnętrzne miarki sprawią, że bez trudu odmierzymy precyzyjnie ilość płynów. Dodatkiem do garnków są również pokrywki tworzone ze szkła hartowanego z niewielkimi odpowietrznikami.

Innowacyjne patelnie – smaż zdrowiej!

Czy potrawy smażone mogą być zdrowsze? Okazuje się, że tak – wystarczy wykorzystać jedną z patelni z powłokami ceramicznymi. Taka powłoka sprawia, że wystarczy niewielka ilość tłuszczu do smażenia potraw, dzięki czemu pożywienie jest znacznie mniej kaloryczne.

zobacz wiecje zobacz https://beesafe.pl/porady/podroz-do-wielkiej-brytanii-po-brexicie/