Depilacja laserowa – klucz do wiecznie gładkiej skóry!

Uzyskanie wiecznie gładkiej skóry może być nie tylko niemożliwym do zrealizowania marzeniem. Może ono w przeciągu kilku miesięcy okazać się prawdziwe! Wszystko dzięki zabiegowi depilacji laserowej, który powtarzany przez kilka miesięcy sprawi, że z powierzchni skóry nie będą wyrastać żadne włosy. Jak to jest możliwe?

 

Depilacja laserowa – jak pozbawić swoją skórę owłosienia?

Pozbawienie swojej skry odrastających włosów jest proste. Wystarczy jedynie użyć żyletki, specjalnych żeli, pianek do golenia, plastrów bądź użyć gorącego wosku… Metod jest wiele jednak tylko jedna z nich może sprawić, że skóra będzie wiecznie gładka. Jest nią depilacja laserowa, która po poprawnym wykonaniu gwarantuje, że klient będzie na zawsze posiadał gładką skórę wolną od każdego włoska.

Sprawdź: Depilacja laserowa

Wszystko związane jest z połączeniem fizjologii skóry oraz fizyki. Laser emituje wiązkę światła o określonej długości fali oraz mocy. Po nakierowaniu światła lasera na skórę stopniowo się ona nagrzewa. Dokładnie nagrzewa się barwnik skóry, który niejako przetwarza energię świetlną lasera w energie cieplną. Podwyższonej temperatury nie są w stanie wytrzymać cebulki włosów – takie warunki powodują degradację ich struktur. Włosy wypadają, a jeżeli cebulki włosowe ulegną uszkodzeniu w odpowiedniej fazie to już nigdy nie odrosną. Dlatego zabieg trzeba powtórzyć kilka razy średnio co miesiąc aby być pewnym, że cebulka włosowa została zniszczona w fazie anagenu – wtedy zabieg będzie permanentny.

 

Niewielkie, odrastające włoski kilka lat po depilacji – co robić?

Niekiedy zdarza się sytuacja, w której niewielkie, jasne włoski odrastają po kilku latach po zabiegu. Być może jest to spowodowane zmianami hormonalnymi w organizmie człowieka. Jednak jest to sytuacja rzadka i często bardzo łatwo ją rozwiązać!

Wystarczy zapisać się na pojedynczy zabieg zwany sesją przypominającą. Najczęściej po takim pojedynczym zabiegu przypominającym włosy bardzo szybko wypadną, a skóra znów będzie idealnie gładka i miękka.

 

iq.org tle-cgi.com den.com.pl