Fotobudka dla dzieci

Dziecięce przyjecie urodzinowe doskonale urozmaici fotobudka, z pomocą której otrzymamy oryginalne pamiątki w postaci zabawnych zdjęć uczestników.

Starsze dzieci same będą pozować do zdjęć, a młodsze pociechy zrobią sobie przesłodkie fotografie z najbliższymi. Wszystkie ujęcia mogą być zarchiwizowane w postaci cyfrowej lub umieszczone w internetowej galerii zabezpieczonej hasłem

Fotobudka

To urządzenie, które wykonuje automatyczne zdjęcia. Dzięki zastosowaniu cyfrowych apartów, fotografie błyskawicznie drukowane są na papierze o wysokiej jakości.

W komplecie z fotobudką wynajmuje się zwykle zabawne gadżety, jak okulary, czapki, kapelusze czy sztuczne wąsy. Urozmaicają one całą zabawę i często działają bardzo inspirująco także na dorosłych.

Urządzenie dociera do klienta razem z asystentem, który odpowiada za uruchomienie fotobudki oraz jej prawidłową pracę. W międzyczasie układa gadżety tak, aby było dostępne dla każdego, a często jest również animatorem zabawy.

Wynajem fotobudki

Wynajęciem fotobudek zajmują się profesjonalne firmy i tylko takie są naprawdę godne polecenia. Ich doświadczenie gwarantuje, że urządzenie będzie bezpieczne dla uczestników zabawy, a jakość zdjęć i obsługi na odpowiednio wysokim poziomie.

Opcje wynajmu pogrupowane są zazwyczaj w pakiety, co ułatwia wybór najbardziej odpowiedniego. Transport i obsługa wlicza się w cenę. Podobnie jak nielimitowaną ilość wykonanych zdjęć. Klient płaci po prostu za liczbę godzin pracy urządzenia, chociaż zawsze istnieje możliwość przedłużenia zabawy.

Fotobudka – koszty

W zależności od wybranego pakietu, koszty wynajęcia fotobudek znacząco się od siebie różnią. Na cenę wpływają również rozszerzenia multimedialne takie, jak możliwość przesłania zrobionych zdjęć na profil społecznościowy lub do internetowej galerii.

Więcej zapłacimy również za tematyczne przygotowanie urządzenia na przykład na urodziny pirata lub bajkowej księżniczki.

Podstawowe pakiety wynajmu kosztują około 300 złotych. Rozbudowane są o 400 – 500 złotych droższe. Istnieje oczywiście możliwość indywidualnej wyceny nietypowego zamówienia.

Urodzinowa fotobudka

Fotobudka gwarantuje świetną zabawę dla wszystkich uczestników urodzinowego przyjęcia praktycznie niezależnie od wieku solenizanta oraz gości. Opcje personalizacji urządzenia dają nieograniczone możliwości wpasowania się w klimat imprezy, a nielimitowane fotografie będą doskonałą pamiątką dla wszystkich. Nic więc dziwnego w tym, że wynajęcie fotobudki na urodziny dziecka staje się coraz bardziej popularne.

Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka Smove.

eble.pl lelobos.pl zobacz